Afyonkarahisar Çobanlar Hılal Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 20 sa önce
Hılal Eczanesi logo
Hılal Eczanesi logo

Hılal Eczanesi

0
(0)

Afyonkarahisar Çobanlar Hılal Eczanesi. Nöbetçi Hılal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Hılal Eczanesi Afyonkarahisar ili Çobanlar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Hılal Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Hılal Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Hılal Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hılal Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Hılal Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

5 Ekim 2022 Çarşamba Afyonkarahisar Çobanlar Nöbetçi Hılal Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Hılal Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hılal Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Hılal Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Hılal Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Hılal Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Hılal Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hılal Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Hılal Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Afyonkarahisar ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Bızım Eczanesi

Afyonkarahisar Bolvadin Bızım Eczanesi. Nöbetçi Bızım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tok Eczanesi

Afyonkarahisar Dinar Tok Eczanesi. Nöbetçi Tok Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ihsanıye Eczanesi

Afyonkarahisar Ihsaniye Ihsanıye Eczanesi. Nöbetçi Ihsanıye Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yasam Eczanesi

Afyonkarahisar Çay Yasam Eczanesi. Nöbetçi Yasam Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.