Dınar Hayat Eczanesi logo
Dınar Hayat Eczanesi logo

Dınar Hayat Eczanesi

(0)
Dınar Hayat Eczanesi Afyonkarahisar ili Dinar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Dınar Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Dınar Hayat Eczanesi Afyonkarahisar ili Dinar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Dınar Hayat Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Dınar Hayat Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Dınar Hayat Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dınar Hayat Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Dınar Hayat Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

13 Ekim 2021 Çarşamba Afyonkarahisar Dinar Nöbetçi Dınar Hayat Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Dınar Hayat Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dınar Hayat Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dınar Hayat Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Dınar Hayat Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dınar Hayat Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dınar Hayat Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dınar Hayat Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Dınar Hayat Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Afyonkarahisar ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Fatıh Eczanesi

Fatıh Eczanesi Afyonkarahisar ili Iscehisar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Fatıh Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sule Eczanesi

Sule Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sule Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Derman Eczanesi

Derman Eczanesi Afyonkarahisar ili Emirdağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Derman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ekın Eczanesi

Ekın Eczanesi Afyonkarahisar ili Sandıklı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ekın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.