Afyonkarahisar Ihsaniye Ihsanıye Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 11 dk önce
Ihsanıye Eczanesi logo
Ihsanıye Eczanesi logo

Ihsanıye Eczanesi

0
(0)

Afyonkarahisar Ihsaniye Ihsanıye Eczanesi. Nöbetçi Ihsanıye Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ihsanıye Eczanesi Afyonkarahisar ili Ihsaniye İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ihsanıye Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ihsanıye Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ihsanıye Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ihsanıye Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ihsanıye Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Mayıs 2022 Çarşamba Afyonkarahisar Ihsaniye Nöbetçi Ihsanıye Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ihsanıye Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ihsanıye Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ihsanıye Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ihsanıye Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ihsanıye Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ihsanıye Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ihsanıye Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ihsanıye Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Afyonkarahisar ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Büşra Eczanesi

Afyonkarahisar Iscehisar Büşra Eczanesi. Nöbetçi Büşra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kanlıca Eczanesi

Afyonkarahisar Merkez Kanlıca Eczanesi. Nöbetçi Kanlıca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sahıntürk Eczanesi

Afyonkarahisar Dinar Sahıntürk Eczanesi. Nöbetçi Sahıntürk Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çıçek Eczanesi

Afyonkarahisar Merkez Çıçek Eczanesi. Nöbetçi Çıçek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.