Afyonkarahisar Merkez Karakoç Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Karakoç Eczanesi logo
Karakoç Eczanesi logo

Karakoç Eczanesi

0
(0)

Afyonkarahisar Merkez Karakoç Eczanesi. Nöbetçi Karakoç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Karakoç Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Karakoç Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Karakoç Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Karakoç Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karakoç Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Karakoç Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Eylül 2022 Cumartesi Afyonkarahisar Merkez Nöbetçi Karakoç Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Karakoç Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Karakoç Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Karakoç Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Karakoç Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Karakoç Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Karakoç Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Karakoç Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Karakoç Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Afyonkarahisar ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Zafer Eczanesi

Afyonkarahisar Emirdağ Zafer Eczanesi. Nöbetçi Zafer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ihsanıye Eczanesi

Afyonkarahisar Ihsaniye Ihsanıye Eczanesi. Nöbetçi Ihsanıye Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sezgın Eczanesi

Afyonkarahisar Merkez Sezgın Eczanesi. Nöbetçi Sezgın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Oran Eczanesi

Afyonkarahisar Sinanpaşa Oran Eczanesi. Nöbetçi Oran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.