Kılcı Eczanesi logo

Kılcı Eczanesi

(0)
Kılcı Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kılcı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kılcı Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kılcı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kılcı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kılcı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kılcı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kılcı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

3 Temmuz 2021 Cumartesi Afyonkarahisar Merkez Nöbetçi Kılcı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kılcı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kılcı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kılcı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kılcı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kılcı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kılcı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kılcı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kılcı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Afyonkarahisar ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dilek Eczanesi

Dilek Eczanesi Afyonkarahisar ili Şuhut ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Dilek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Erenler Eczanesi

Erenler Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Erenler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nüket Eczanesi

Nüket Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nüket Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kevser Eczanesi

Kevser Eczanesi Afyonkarahisar ili Iscehisar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kevser Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.