Özkara Eczanesi logo

Özkara Eczanesi

(0)
Özkara Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özkara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Özkara Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Özkara Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Özkara Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Özkara Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özkara Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Özkara Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

31 Temmuz 2021 Cumartesi Afyonkarahisar Merkez Nöbetçi Özkara Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Özkara Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Özkara Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Özkara Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Özkara Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Özkara Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özkara Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Özkara Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Özkara Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Afyonkarahisar ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yagmur Eczanesi

Yagmur Eczanesi Afyonkarahisar ili Bolvadin ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yagmur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Eser Eczanesi

Eser Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eser Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saglık Eczanesi

Saglık Eczanesi Afyonkarahisar ili Emirdağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saglık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Derman Eczanesi

Derman Eczanesi Afyonkarahisar ili Çay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Derman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.