Ekın Eczanesi

Ekın Eczanesi

  • Afyonkarahisar - Sandıklı
  • tarihinde nöbetçi
  • 02725125266 02725125266
  • ÇAKIR MAH.İSTASYON CAD.NO:130/A SANDIKLI-AFYONKARAHISAR
(0)

21 Eylül 2021 Salı Afyonkarahisar Sandıklı Nöbetçi Eczaneleri

Afyonkarahisar ili Sandıklı ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Sandıklı Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Afyonkarahisar Sandıklı nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Afyonkarahisar Sandıklı nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Sandıklı ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Sandıklı ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Afyonkarahisar Sandıklı Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sandıklı Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sandıklı Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Sandıklı nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Sandıklı ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sandıklı nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sandıklı ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Afyonkarahisar İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Afyonkarahisar ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Başmakçı Nöbetçi Eczaneleri

Afyonkarahisar Başmakçı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Başmakçı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Bolvadin Nöbetçi Eczaneleri

Afyonkarahisar Bolvadin Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bolvadin nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Dazkırı Nöbetçi Eczaneleri

Afyonkarahisar Dazkırı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Dazkırı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Sultandağı Nöbetçi Eczaneleri

Afyonkarahisar Sultandağı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Sultandağı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.