Sultandagı Eczanesi logo

Sultandagı Eczanesi

(0)
Sultandagı Eczanesi Afyonkarahisar ili Sultandağı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sultandagı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Sultandagı Eczanesi Afyonkarahisar ili Sultandağı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Sultandagı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Sultandagı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Sultandagı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sultandagı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Sultandagı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

31 Temmuz 2021 Cumartesi Afyonkarahisar Sultandağı Nöbetçi Sultandagı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Sultandagı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sultandagı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sultandagı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Sultandagı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Sultandagı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sultandagı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sultandagı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Sultandagı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Afyonkarahisar ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ekın Eczanesi

Ekın Eczanesi Afyonkarahisar ili Sandıklı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ekın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yagmur Eczanesi

Yagmur Eczanesi Afyonkarahisar ili Bolvadin ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yagmur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Tok Eczanesi

Tok Eczanesi Afyonkarahisar ili Dinar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tok Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Eser Eczanesi

Eser Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eser Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.