Tok Eczanesi logo
Tok Eczanesi logo

Tok Eczanesi

  • Afyonkarahisar - Dinar
  • 02723536046
  • otogar MAH.ESKİ DENİZLİ YOLU CAD. yeni dinar dev. hst. yanı NO:160/2 AFYONKARAHISAR
  • 8
(0)
Tok Eczanesi Afyonkarahisar ili Dinar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Tok Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Tok Eczanesi Afyonkarahisar ili Dinar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Tok Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Tok Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Tok Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tok Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Tok Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Eylül 2021 Çarşamba Afyonkarahisar Dinar Nöbetçi Tok Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Tok Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tok Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tok Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Tok Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Tok Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tok Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tok Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Tok Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Afyonkarahisar ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Saglık Eczanesi

Saglık Eczanesi Afyonkarahisar ili Sultandağı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saglık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saglık Eczanesi

Saglık Eczanesi Afyonkarahisar ili Bolvadin ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saglık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çınar Eczanesi

Çınar Eczanesi Afyonkarahisar ili Emirdağ ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Selcen Eczanesi

Selcen Eczanesi Afyonkarahisar ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Selcen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.